Sluiten
SLUITEN
  • Home
  • Over ons
  • Nieuws
  • Projecten
  • Onze partners
  • Werken bij
  • Contact
  • Terugblik Bosman on Tour 2023
  • Terugblik Bosman on Tour 2022
  • Contact
Bosman Bedrijven
Zoeken
MENU

Artikel gepubliceerd op: 25 juni 2019

“Het begint bij jezelf en wat jij ervoor over hebt om jouw doelen te bereiken”

Terug naar het overzicht

Na het behalen van zijn mts-diploma vijftien jaar geleden wist Nico Koelewijn al wat hij wilde worden, namelijk projectmanager. Hij is goed op weg want sinds kort heeft hij zijn oude functie als chef monteur verruild voor die van projectcoördinator. “Ik heb voor mezelf een plan uitgestippeld toen ik op de mts zat. Ik wil voor mijn veertigste projectmanager worden. Ik heb weleens spijt gehad dat ik mijn studie niet heb vervolgd aan de hts. Dan had ik die stap wellicht sneller kunnen maken, maar nu zie ik dat alle praktijkervaring die ik heb juist in mijn voordeel werkt.”

Geen standaard werk
Zestien jaar geleden startte Nico als stagiair op de afdeling Kortlopende Projecten en legde hij de weg af van assistent monteur, naar eerste monteur, werkvoorbereider en chef monteur tot nu projectcoördinator. “Tijdens de crisis heb ik drie jaar ergens anders gewerkt, omdat ik meer  zekerheid wilde. Maar toen de mogelijkheid er was, ben ik teruggekomen bij Bosman Bedrijven, want ik heb het hier altijd naar mijn zin gehad.” De afdeling KLP paste helemaal bij hem. “Voor mij was het de afdeling met de meeste uitdaging. Ik zat op mijn plek. Niks in het werk is standaard. Je moet in staat zijn om het anders aan te pakken, te improviseren, omdat je altijd voor situaties komt te staan die je niet verwacht.”

Van buiten naar binnen
Toch is Nico sinds kort gestart op de afdeling Projecten. “In eerste instantie wilde ik als projectcoördinator op de afdeling KLP aan de slag. Totdat ik besefte dat ik daarmee mijn eigen wereld klein zou houden. Ik besefte ook dat het nu of nooit was. Want wie weet wanneer deze kans zich weer voor zou doen om aan een van de grootste projecten bij Bosman Bedrijven te werken. Het heeft ook zo zijn charme en uitdaging om binnen de afdeling Projecten aan de slag te gaan. Het werk is nieuw voor mij en ik zal nu vaker op kantoor zitten. Daar heb ik geen moeite mee. Voor mij is dit het juiste moment om die switch van buiten naar binnen te maken. Daarnaast zal ik als projectcoördinator nog vaak genoeg op de bouwplaats te vinden zijn.”

Het begint bij jezelf
Momenteel is Nico bezig met het afronden van zijn MIT-opleiding elektrotechniek, waar hij gemiddeld een acht voor staat. Met momenten een pittige klus met een druk gezinsleven met kleine kinderen en het werk dat niet stilstaat. Het geeft zijn gedrevenheid goed weer. Waarom hij ervoor kiest om zijn ambities bij Bosman Bedrijven waar te maken? “Ik vaar heel erg op mijn gevoel. Het is de cultuur die bij Bosman Bedrijven heerst. Daar voel ik me prettig bij. Je weet hier waar je aan toe bent en omdat er weinig hiërarchie is, kun je makkelijk bij iedereen binnen lopen. Uiteindelijk moeten we het met zijn allen realiseren.” Trots is hij op de weg die hij heeft bewandeld. “Dat het doel dat ik voor ogen heb, dat dat mij lukt. Natuurlijk moet het van twee kanten komen en zal je werkgever jou die mogelijkheid moeten bieden. Maar het begint bij jezelf en wat jij ervoor over hebt om jouw doelen te bereiken.”

1Personen vinden dit leuk Contact

Delen op social media

Adresgegevens

Bosman Bedrijven
Fokkerstraat 16
3833 LD Leusden
Postbus 295
3800 AG Amersfoort


Bosman Bedrijven
Laan van Europa 450
3317 DB Dordrecht

Contactgegevens

Telefoon: +31 (0)33 46 991 99
Email: info@bosmanbedrijven.nl


Privacyverklaring

Disclaimer